طرز تهیه نوشیدنی پوره میوه

مواد لازم برای نوشیدنی پوره میوه

 

مواد لازم نوشیدنی پوره میوه :

 

مواد لازم اندازه مقدار / کالری
کمپوت 220 گرمی (8 اونسی) آناناس خرد شده 1 قوطی 100 گرم / کالری
انبه بزرگ رسیده 1 عدد 100 گرم / 57 کالری
موز بزرگ رسیده 1 عدد 100 گرم / کالری
ماست 220 گرم 100 گرم / 55 کالری

 

طرز تهیه نوشیدنی پوره میوه :

*. شربت آناناس را جدا کرده و در ظرفی در بسته داخل یخچال قرار دهید.انبه را پوست کنده، از هسته جدا کرده و خرد کنید، موز را پوست کنده و حلقه حلقه کنید.

*. میوه ها را در یک ظرف متوسط قرار داده، درب آنرا بسته و به مدت 2 ساعت در فریزر قرار دهید. هنگامی که قصد دارید نوشیدنی را سرو کنید، میوه های یخ زده، شربت آناناس و ماست را داخل مخلوط کن بریزید.

*. در حالی که مخلوط کن روشن است، قطعات یخ را یکی یکی به آن اضافه کنید تا مقدار مخلوط شما در حد 4 لیوان شود. مخلوط کردن را تا زمانی که مواد یک دست شود ادامه دهید، داخل لیوان ریخته و بلافاصله سرو کنید.

 

خواص آناناس :

آناناس و آرتریت

*. آناناس قادر است که تأثیر داروهای ضدآرتریت را افزایش دهد. البته توصیه می کنیم که نظر پزشکتان را در این خصوص جویا شوید. بروملین هم خانواده ی داروهای ضدالتهاب غیراستروئیدی است که معمولاً برای بیماران مبتلا به آرتریت تجویز می شوند. متأسفانه بیشترین تجمع بروملین بیشتر در ساقه میوه است نه در میوه ی آن. شما می توانید بروملین را به صورت کپسول هایی که در داروخانه ها به فروش می رسند مصرف کنید. مصرف این داروها نیز (با مشورت پزشک) می توانند به تسکین دردهای آرتریت کمک کنند.

 

اختصاصی آکاایران

 

نوشیدنی پوره میوه
4 (80%) 21 رای