آبمیوه رژیمی

طرز تهیه کوکتل رژیمی

 

*. تلاش شما در یک روز برای غذا خوردن مناسب می تواند با خوردن یک آبمیوه پر کالری نابود شود. به همین خاطر ما آبمیوه های رژیمی را در اینجا معرفی می کنیم.

 

تونیک و جین لاغر کننده : 75 کالری

*. آیا می دانید آب تونیک ( نوعی نوشیدنی ) به اندازه سودا کالری دارد؟ به جای این نوشیدنی برای درست کردن آبمیوه مورد علاقه خود می توانید از مدل رژیمی آن استفاده کنید.  آب گازدار هم گزینه دیگری است که می تواند کالری را کم کند. هم چنین این یک نوشیدنی متفاوت است که تلخی گزنده آب تونیک را هم ندارد. در مورد تلخی تونیک هم می توانید مزه را با فشار دادن لیمو ترش در نوشیدنی بهتر کنید.

 

آبمیوه رژیمی خوشمزه

آبمیوه رژیمی

 

بلینی بهتر : 120 کالری

*. با استفاده از فقط دو انس نکتار هلو نوشیدنی ایتالیایی بلینی را رژیمی کنید و آن را به نصف میزان کالری برسانید. در این ترکیب از نصف مقدار آب پرتقالی که متداول است، استفاده کنید.

 

روش تهیه 

آبمیوه رژیمی

کوکتل رژیمی

 

آبمیوه رژیمی و یخ چای : 80 کالری

*. مخلوط لیموناد و یخ چای شیرین که نوشیدنی مورد علاقه بازیکن گلف آرنولد پالمر (Arnold Palmer) است. شما می توانید کالری این نوشیدنی را با استفاده از لیموناد کم کالری نصف کنید.

 

تهیه 

آبمیوه رژیمی

آبمیوه رژیمی خوشمزه

 

کالین  لمون گرس ( گیاهی شبیه به پیازچه) : کالری

*. از طعم ترش تام کالین(Tom Collins) بدون اینکه به این نوشیدنی شکر و یا هر گونه شربت شیرین کننده ای اضافه کنید لذت ببرید. در ورژن رژیمی این نوشیدنی از وانیل استفاده می شود. وانیل طعم شیرینی دارد بدون اینکه کالری زیادی داشته باشد. به این مخلوط مقداری لیمو ترش ، نعنا و وانیل اضافه کنید.

 

دستور تهیه 

آبمیوه رژیمی

کوکتل رژیمی

 

نباید های آبمیوه های رژیمی

*. در یک وعده از نوشیدن چند لیوان نوشیدنی پرهیز کنید. یک وعده ترکیب یخ چای 7 ماده تشکیل دهنده و 700 کالری دارد.

*. هرگز بعد از شام نوشیدنی که معمولا هم شیرین است سفارش ندهید.

 

طرز تهیه کوکتل رژیمی

روش تهیه آبمیوه رژیمی

 

کالری را از شربت انار بیرون بکشید

*. آیا شما عاشق آبمیوه های قرمز گلگون هستید؟ اگر منظور آب انار باشد به این معنی است که رژیم شما در حال شکسته شدن است. آب انار در واقع مخلوط انار و شربت است. برای بدست آوردن شکل مشابه و طعم شیرین آن با کالری کمتر، آب انار خودتان را بسازید. انار را بجوشانید و آن را به جای شکر با استویا ترکیب کنید.

 

کوکتل های رژیمی

کوکتل های رژیمی

 

خواص هلو :

*. هلو سرشار از فیبرهای محلول در آب هست که باعث هضم راحت غذا و بهبود گوارش می شود. این میوهٔ آبدار علاوه بر پیشگیری از یبوست و کاهش خطر ابتلا به سرطان کولون به پیشگیری از ابتلا به بیماری های قلبی عروقی نیز کمک می کند.

*. علاوه بر این ها میزان فیبرهای موجود در آن برای کنترل دیابت نوع 2 و همچنین کنترل اشتها فوق العاده است. در واقع باید بدانید که فیبرهای غذایی این توانایی را دارند که با کلسترول خون و سموم بدن مقابله کنند. در نتیجه برای تمیز و پاک سازی بدن لازم و ضروری اند. باید بدانید که این فیبر ها به محض ورود به معده حجیم شده و بخش زیادی از معده را اشغال می کند در نتیجه یک ضداشتهای خوب و طبیعی محسوب می شود. برای اینکه فیبر بیشتری نصیبتان شود پوست این میوه را به دقت شسته و آن را با پوست میل کنید.

 

منبع : سیمرغ

گردآوری : آکاایران

 

10 آب میوه مخلوط رژیمی قسمت دوم
4 (80%) 21 رای