تهیه 

نوشیدنی ساسی

طرز تهیه نوشیدنی ساسی

 

مواد لازم نوشیدنی ساسی :

 

مواد لازم اندازه مقدار / کالری
لیمو ترش (متوسط، نازک حلقه شده) 1 عدد 100 گرم / 42 کالری
خیار (متوسط، نازک حلقه شده) 1عدد 100 گرم / 15 کالری
زنجبیل (تازه، رنده شده) ۱ قاشق چایخوری 100 گرم / 49 کالری
آب 2 لیتر(8 لیوان) 100 گرم / 0 کالری
برگ نعنا 12 عدد 100 گرم / 34 کالری

 

راه حل آب کردن شکم :

*. حتما شنیده اید که برای آبرسانی بدن، روزانه به هشت لیوان آب نیاز دارید. نوشیدن آب و حتی خوردن مواد غذایی آبدار مانند هندوانه یا سبزیجات و میوه های دیگر فواید بی شماری برای سلامتی از جمله از بین بردن خستگی دارد. اما شاید مهمترین فایده آبرسانی بدن برای تناسب اندام این باشد که تعادل مایعات بدن حفظ شده و از احتباس آب جلوگیری می شود. همچنین از یبوست که همراه با نفخ است نیز پیشگیری می کند.

*. سینتیا ساس (Cynthia Sass) مشاور تغذیه و روزنامه نگار آمریکایی است.که این نوشیدنی را به اصطلاح طراحی کرده است. زنان پس از زایمان چندین کیلو اضافه وزن می آورند و همین مسئله ذهن سیتیا را به خود مشغول کرد تا بتواند «ابزاری» قدرتمند بسازد و این مشکل را حل کند.

*. نوشیدنی سینتیا ساس شیوه ای طبیعی برای چربی سوزی است.و جواب خود را هم پس داده است. با این نوشیدنی تنها در عرض یک ماه می توانید حدود پنج کیلوگرم (10 تا 12 پوند) وزن خود را کم کنید و به هیچ کار دیگری هم نیاز ندارید. بدن شما با کمک این نوشیدنی در بهترین حالت خود باقی می ماند.

*. مقدار هشت لیوان آب، فقط یک راهنما است و نیاز هر فرد به مایعات، بر اساس سطح فعالیت و بدن او متفاوت است. اما هشت لیوان برای شروع مناسب است. همه ی مایعات (و مواد غذایی آبدار) میزان آب دریافتی بدن را تشکیل می دهند.

*. نوشیدنی ساسی نسبت به آب طعم مطلوب تری دارد و به تناسب اندام و رژیم غذایی شما کمک زیادی می کند. اما مواد تشکیل دهنده آن فقط برای تغییر طعم و دلپذیر کردن آن به نوشیدنی اضافه نمی شوند: برای مثال، زنجبیل دستگاه گوارش را تسکین می دهد.

 

طرز تهیه نوشیدنی ساسی :

*. آکاایران : همه ی مواد را در یک پارچ بزرگ بریزید و بگذارید یک شب بماند تا طعم و عطر مواد با هم ترکیب شود.حواستان باشد که نوشیدنی ساسی قبل از مصرف باید هشت تا 10 ساعت در یخچال نگهداری شود.

*. هر روز یک پارچ از این نوشیدنی را بنوشید تا چربی های شکم شما به سرعت آب شوند.عصر بهترین زمان آماده کردن این نوشیدنی است، زیرا می توانید آن را در یخچال بگذارید.

*. صبح روز بعد آن را مصرف کنید. حتی می توانید روز خود را با این نوشیدنی شروع کنید و در طول روز نیز آن را بنوشید تا تمام شود. با این نوشیدنی نیازی نیست که از مقدار غذای خود کم کنید.

*. موارد منع مصرف خاصی برای نوشیدنی ساسی ذکر نشده است. البته سینتیا ساس این نوشیدنی را به برخی افراد توصیه نمی کند: زنان باردار، مادران شیرده، افراد دچار ورم معده و یا زخم معده. در ضمن اگر نسبت به هر یک از مواد این نوشیدنی حساسیت دارید، از مصرف آن خودداری کنید.

*. این نوشیدنی به تنهایی موثر است، اما اگر می خواهید نتایج بهتری بگیرید می توانید کمی ورزش را هم چاشنی آن کنید. نوشیدنی ساسی از این طریق بیشتر موجب کاهش وزن می شود. ضمنا فعالیت های جسمانی ماهیچه های شما را سفت تر کرده و برای پوستتان نیز مطلوب تر است.

 

خواص لیمو ترش :

لیمو ترش استرلیزه کننده آب مشکوک

*. خواص اسیدی این میوه یک ضد عفونی کننده قوی است، به همین دلیل توصیه می شود اگر در مسافرت به آب آشامیدنی مشکوک شدید به آن چند قطره لیمو ترش اضافه کنید و بعد از آن، آب استرلیزه شده را می توانید نوش جان کنید.

خواص لیموترش درمانگر بیماری ها

*. همچنین آب لیمو ترش که ماده ای خنک کننده (سرد کننده) است باعث از بین بردن سموم میکروب بیماری هایی مانند دیفتری، حصبه و برخی امراض مهلک و خطرناک می شود؛ ترشح صفرا را افزایش می دهد و در رفع یرقان(زردی) و دفع سنگ های کوچکی که در مجاری ادرار گیر می کنند موثر است.

 

اختصاصی آکاایران

 

طرز تهیه نوشیدنی ساسی** راه حل آب کردن شکم**
4 (80%) 21 رای