بستنی طالبی

برای تابستان نوشمک های میوه ای درست کنید

فصل تابستون و گرما فصلیه که انواع میوه های خوشمزه به بازار میاد و شما میتونید باصرف زمان بسیار کم انواع بستنی یخی های خوشمزه و کاملا طبیعی رو برای خانواده تهیه و کنید و از خوردنشون لذت ببرید . ما در این مقاله از آکا ایران چند تا ایده بهتون میدیم که خیلی راحت برای تابستان نوشمک های میوه ای درست کنید . شما میتونید همین کار رو با انواع میوه های مختلف به سلیقه ی خودتون انجام بدید .

بستنی هندوانه

مواد لازم برای بستنی یخی طالبی
طالبی 4 و نیم فنجان
آب لیموی تازه 5 ق غ
رنده ی پوست لیمو ترش 1 ق غ
شکر یک چهارم فنجان + 1 ق غ
 
طرز تهیه برای بستنی یخی طالبی : برش های طالبی و آب لیمو را میکس کنید تا یکدست شود سپس رنده ی پوست لیمو و شکر را اضافه کرده هم بزنید تا شکر کاملا حل شود و این مخلوط را در پلاستیک های مخصوص  ریخته و درشان را گره زده و به مدت حداقل 6 ساعت در فریزر بگذارید تا یخ بزند. میتوانید از قالب های بستنی هم  استفاده کنید . بستنی یخی
مواد لازم برای بستنی یخی هندوانه
هندوانه 8 فنجان
سیروپ ذرت 2 ق غ یا بیشتر متناسب با ذائقه ی خودتان
آب لیمو ترش سه چهارم فنجان
رنده ی پوست لیمو ترش 1 ق غ
 
طرز تهیه بستنی یخی هندوانه : هندوانه ، سیروگ و آب لیمو را میکس کنید تا بکدشت شود و سپس رنده ی پوست لیمو را مخلوط کرده در نایلو یا قالب های مخصوص ریخته و حداقل 6 ساعت در فربزر بگذارید یخ بزند .
بستنی میوه ای
مواد لازم برای بستنی یخی کیوی
کیوی پوست گرفته 7 عدد
سیروپ ذرت 3 ق غ
آب نارگیل 1  و نیم فنجان
 

طرز تهیه بستنی یخی کیوی :

کیوی ، سیروپ و آب نارگیل را میکس کرده ودر صورت نساز سیروپ بیشتری به مواد اضافه کنید و در نایلون یا قالب مخلوط ریخته و حداقل 6 ساعت در فریزر بگذارید یخ بزند .

مترجم : سمانه طبسی

تهیه و ترجمه اختصاصی آکاایران

برای تابستان نوشمک های میوه ای درست کنید
4 (80%) 21 رای