آکاایران: فهرست سرفصل ها

انواع غذا با مرغ – مرغ سالسا – پینچیتو مرغ – مینی ساندویچ مرغ

طرز تهیه مرغ سالسا

انواع غذا با مرغ - مرغ سالسا - پینچیتو مرغ - مینی ساندویچ مرغانواع غذا با مرغ - مرغ سالسا - پینچیتو مرغ - مینی ساندویچ مرغ

آکاایران: انواع غذا با مرغ

مرغ سالسا یک غذای کاملا خوشمزه که سس تاکو مزه بی نظیری به آن داده است .
آماده سازی : ۱۰ دقیقه
طبخ : ۴۰ دقیقه

مواد لازم برای ۴ نفر :

 سینه مرغ نصف شده فاقد پوست و استخوان ۴ عدد
سس تاکو ۵ قاشق غذا خوری
 سالسا ۱ پیمانه
 پنیر چدار ۱ پیمانه
خامه ترش  (اختیاری) ۲ قاشق غذا خوری
طرز تهیه :
۱- فر را از قبل روی دمای ۱۹۰ درجه سانتی گراد (۳۵۰ درجه فارنهایت) گرم کنید. ۲- سینه های مرغ را در یک ظرف پیرکس طبخ متوسط با روغن کم قرار بدید. سس تاکو را در تمامی سمت های سینه مرغ بریزید، و سالسا را در تمامی آنها بریزید.
۳- آنها را به مدت ۲۵ الی ۳۵ دقیقه در دمای ۳۷۵ درجه فارانهایت (۱۹۰ درجه سانتی گراد ) یا تا زمانی که مرغ ها برشته شوند و آب آنها تمام شود. ۴- پنیر را در تمامی مرغ ها پخش کنید و پختن را ۳ الی ۵ دقیقه دیگر ادامه بدهید یا تا زمانیکه پنیر ها ذوب و برشته بشوند، اگر دلتان خواست خامه ترش را در بالای آن بریزید و غذا را سرو کنید و لذت ببرید.
ادویه ها را با آبلیمو، روغن و کمی نمک و فلفل مخلوط کنید.سینه مرغ را به اندازه مکعب های  ۲سانتی متر خرد کنید و هر دو، سه عدد آن را به یک خلال دندان بکشید. سیخ های مرغ را در یک کاسه گرد قرار داده و مایه طعم دهنده را روی آن بریزید. حداقل ۲ ساعت در یخچال بگذارید تا مرغ طعم بگیرد. سیخ های کوچک پینچیتو مرغ را روی منقل و توری مشبک کباب کنید. اگر از فر استفاده می کنید سیخ ها را در سینی فر نسوز چیده و ۲۰ دقیقه در دمای ۲۰۰ درجه سانتی گراد آن را بپزید. می توانید به جای مرغ از راسته گوسفند یا گوساله استفاده کنید.بهتر است مرغ را از شب قبل در مایه بخوابانید تا بهتر طعم بگیرد.در طول طبخ از مایه باقیمانده روی مرغ ها بدهید.پینچیتو مرغ یک کباب اسپانیایی می باشد.

طرز تهیه مینی ساندویچ مرغ

انواع غذا با مرغ - مرغ سالسا - پینچیتو مرغ - مینی ساندویچ مرغانواع غذا با مرغ - مرغ سالسا - پینچیتو مرغ - مینی ساندویچ مرغ

آماده سازی : ۳۰ دقیقه
مورد مصرف : پیش غذا

مواد لازم جهت تهیه مینی ساندویچ مرغ :
نان تست  ۱ بسته
کالباس  ۲۵۰ گرم
 گردو  ۲۵۰ گرم
 سینه مرغ  ۲ عدد
خیار شور به میزان لازم
جعفری به میزان لازم
سس مایونز به میزان لازم

طرز تهیه مینی ساندویچ مرغ :
مرغ پخته و خرد شده را با جعفری و خیارشور خرد کرده و کالباس و سس مایونز مخلوط کنید .

حالا روی نان تست مالیده و یکی دیگر از نان را روی مواد گذاشته با دست کمی فشار دهید تا دو تکه نان به هم بچسبند بعد مثلثی شکل برش بدهید .

به دو طرف نان کمی سس زده و داخل جعفری و هویچ و کنجد جداگانه زده داخل سینی بچینید.

loading...
***
loading...
.

منبع : https:baelm.net

گردآوری توسط بخش انواع خورشت ، خورش ، قلیه سایت آکا
انواع غذا با مرغ - مرغ سالسا - پینچیتو مرغ - مینی ساندویچ مرغ
4.3 (86%) 58 رای