صفحه نخست
اخبار آکانیوز سرگرمی فیلم سلامت آشپزی شیرینی پزی خانه داری خانواده سبز ازدواج کودک داری ورزش بیوگرافی عکس اطلاعات عمومی ایرانگردی جهانگردی تعبیر خواب بازی فرهنگ

نوشیدنی گلابی و نارگیل

دستور تهیه نوشیدنی گلابی و نارگیل و روش تهیه نوشیدنی گلابی و نارگیل و نوشیدنی گلابی و نارگیل خوشمزه و تهیه نوشیدنی گلابی و نارگیل و نوشیدنی گلابی و نارگیل را در آکا ببینید

 

 در این پست از سایت آکاایران به شما طریقه ی درست کردن نوشیدنی گلابی و نارگیل را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

 

روش تهیه نوشیدنی گلابی و نارگیل

 

مواد لازم نوشیدنی گلابی و نارگیل برای 4 نفر :

 

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

شیر

250میلی لیتر

100 گرم / 110 کالری

کمپوت گلابی

250 گرم

100 گرم / 55 کالری

ماست چکیده

250 میلی لیتر

100 گرم / 155 کالری

عسل

2قاشق چای خوری

100 گرم / 288 کالری

نارگیل برشته

4 قاشق چای خوری

100 گرم / 156 کالری

آب کمپوت گلابی

2 قاشق چای خوری

100 گرم / 50 کالری

وانیل

1 پینچ

100 گرم / 330 کالری

یخ در صورت دلخواه

6 تکه

100 گرم / 0 کالری

 

روش تهیه نوشیدنی گلابی و نارگیل :

*. گلابی ها را خرد کنید وبه همراه شیر،ماست،عسل،نارگیل،آب کمپوت و وانیل داخل پارچ دستگاه مخلوط کن بریزید و دستگاه را روشن نمائید تا مخلوط،صاف ویکدست شود.آن گاه یخ را بیفزائید.

*. دوباره دستگاه را روشن کنید تا یخ کاملا خرد شود.اکنون نوشیدنی را درون لیوان های مخصوص پذیرایی بریزید وروی هر یک را با اندکی ماست چکیده و نارگیل برشته تزئین نمائید.

 

خواص نارگیل :

جای زخم (اسکار) :

*. پوست درخت‏ انجیر مقدس هندی و انجیر معابد را در شیرنارگیل به صورت خمیر در آورده و در سرتاسر زخم‏ ها بمالید. این کار به تسکین و ترمیم پوست به دلیل خاصیت‏ قابض و مغذی بودن این ترکیب، کمک می‏ کند.

 

اگزما :

*. چند عدد سیر را در روغن نارگیل بیندازید و روی شعله گاز قرار دهید تا رنگ آن تیره شود. سپس این سیرها را در روغن نارگیل له کنید. بعد، آن را از صافی رد نمایید. این مخلوط یک ترکیب موثر برای رفع التهابات ناشی از اگزما است.

 

اختصاصی آکاایران