انواع سالاد آمریکایی

آکاآپ: در این مقاله مجموعه مقالات آکا, طرز تهیه سالاد میگو با سس مخصوص برنز را آموزش میدهیم و در انتها برای علاقه مندان طرز تهیه و مواد لازم برای تهیه سالاد معروف آمریکایی را معرفی میکنیم. برای مشاهده این آموزش در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

آموزش درست کردن سالاد میگو و سس برنز

سالاد مخلوط آمریکایی

 

مواد لازم برای سالاد میگو :

سالاد مرغ آمریکایی

 

طرز تهیه سالاد میگو :

ظرف مناسبی را درنظر می‌گیریم و مغز کاهو یا کرفس خرد شده را در وسط ظرف قرار می‌دهیم تا بقیه مواد را روی ان بچینیم. میگوها را کمی در روغن سرخ می کنیم. گوجه فرنگی را خرد می کنیم یا به شکل حلقه اي برش می‌دهیم.

تخم مرغ هاي‌ آبپز را نیز چهار قاچ می کنیم. سپس به ترتیب میگوها، گوجه فرنگی، نخود فرنگی و تخم مرغ ها را در ظرف مورد نظر روی کاهو یا کرفس قرار می‌دهیم. دراین مرحله می‌توانیم سس برنز را روی سالاد بریزیم یا در ظرف مخصوص سس بریزیم و کنار سالاد قرار دهیم.

 

مواد لازم برای تهیه سس برنز :

 

سالاد آمریکایی سیب زمینی

 

طرز تهیه سس برنز:

کره را روی حرارت آب کرده و قارچ را کمی در ان تفت می‌دهیم. سپس سیر رابه ان اضافه کرده و مخلوط می کنیم. نعنا خشک و آب لیمو یا سرکه را روی مخلوط قارچ و سیر می ریزیم و ظرف را از روی حرارت بر می داریم.

سپس سس مایونز، خامه و خردل رابا هم مخلوط می کنیم و با کمی نمک به مواد قبلی اضافه می کنیم. این سس بسیار خوشمزه است و با انواع گوشت هاي‌ سفید، به خصوص برای گرفتن بوی ماهی و میگو به مصرف میرسد.

انواع سالاد آمریکایی

 

مواد لازم سالاد آمریکایی :

 

سالاد آمريكايي

 

طرز تهیه سالاد آمریکایی :

سیب زمینی آبپز را پوست بگیرید و نگینی خرد کنید و داخل ظرفی بریزید هویج ها و خیارشورها رابه همین ترتیب نگینی خرد کنید و به سیب زمینی اضافه کنید نخود فرنگی پخته شده را اضافه کنید نمک و فلفل و مایونز و ماست را جدا مخلوط کنید و به مواد سیب زمینی اضافه کنید و خوب قاطی کنید که همه ی مواد شامل سس باشند.

 

طرز تهیه سالاد میگو و سس برنز به همراه سالاد آمریکایی
5 (100%) 1 رای