در این بخش از سایت آکاایران ایده هایی برای تزئین تربچه را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

یک شاخه از هر یک از گل های زیر را جلوی خود قرار دهید حالا یه مقدار دقت و حوصله باعث خواهد شد شما بتوانید از تربچه گل های زیبایی درست کرده و داخل سبد سبزیجات روی سفره قرار دهید

تزیین تربچه و سبزی

تزیین سبزیجات و تربچه

 1– گل رز :

 ابتدا در پائین تربچه ، برشی بصورت هلالی می دهیم، بطوریکه برشها متصل باشند. زیر تربچه را پوست کنده ، مابین هلالهای قسمت اول را برش می زنیم ( چاقو باید بطرف خودمان برگردد) مجدداً ما بین دو برش قبلی یک برش می زنیم. مقداری از داخل تربچه را در می آوریم و به مدت نیم ساعت آنرا در آب سرد قرار می دهیم تا باز شود.


2- گل کوکب :

با استفاده از چاقوی برش دار تربچه را از پائین برش می زنیم، ما بین برشهای قبلی نیز برش می زنیم و اینکار را ادامه می دهیم. در پایان آن را در آب سرد قرار داده تا به شکل گل کوکب درآید.


3- گل نیلوفر :

پوست تربچه های را بصورت برگ برش می زنیم و سپس تربچه ها را نیز بدین صورت برش می زنیم تا به شکل گل نیلوفر درآیند. سپس در کف یک ظرف پایه دار کلم و روی آن سبزی می ریزیم و تربچه ها را با استفاده از سیم گل سازی بهم وصل می کنیم.

تصاویری از تزیین تربچه:

تزیین تربچه به شکل قارچ

تزئین تربچه

تزیین تربچه به شکل موش

تزیینات تربچه

تزیین تربچه به شکل گل رز

تزیینات تربچه

تزیین تربچه قرمز

آکاایران: تزیینات تربچه

تزیین تربچه به شکل گل

تزیینات تربچه

آموزش تزیین تربچه

تزیینات تربچه

تزئین تربچه

تزئین تربچه

تزیین تربچه و پیازچه

تزیینات تربچه

امیدواریم با تزیین این تربچه ها و سبزیجات زیبا، لذت کافی را برده و لحظات خوشی را در کنار خانواده سپری کنید.

گردآوری: آشپزی آکا

تزیین تربچه، تزیین تربچه به شکل گل ها
4.7 (94%) 68 رای