آکاایران: با موز قرمز دوستان خود را متعجب کنید !!!
سر موز را ببرید داخل آن را خالی کنید و با ژله قرمز پر کنید .درون لیوانی بگذارید تا نریزد و در نهایت سر موز را دوباره با خلال دندان به آن متصل کنید 

آکاایران: ایده ها و خلاقیت ها در آشپزی


وسایلی که برای این کار میخواین : قاشق _ شکلات تخته ای_ اسمارتیز و مابقی به سلیقه خودتون
شکلات ها را بعد از اینکه به روش بن ماری آب کردید در قاشق ها بریزید و به دلخواه روی شکلات ها را تزیین کنید و بگذارید تا شکلات خود را بگیرد.
در کنار چای پذیرایی دلچسبیه!!
روش تهیه

در این پست یک روش جالب و ساده برای تزیین بیسکویت و حلوا خواهید دید. در این روش می توانید فاقد صرف هزینه و فاقد داشتن قالب هایی به این منظور، حلوا و نظیر آن را به راحتی تزیین کنید.
کافیست از لیوان، استکان و … استفاده کنید. زیر لیوان (لیوانی که زیر آن طرح برجسته داشته باشد) کمی آرد بپاشید و آن را به آرامی روی بیسکویت فشار دهید. به همین راحتی!
 آموزش

تزیین شیرینی و حلوا با صدف!
تزیینات مختلفی برای شیرینی، بیسکویت و حلوا وجود دارد، اما تا به حال با صدف (شسته شده) بیسکویت را تزیین کرده اید؟! ایده ی جالب و زیبایی است. می توانید با صدف ها حلوا را نیز به شیوه های مختلف تزیین کنید. تصویر زیر را ببینید.
ایده ها و خلاقیت ها در آشپزی -آکاطرز تهیه

بعد از اینکه توت فرنگی ها را برش دادید با برشی از بالای توت فرنگی بشکل قلب در آورید و روی کاپ کیک ها و کیک ها قرار دهید.

ابتدا با قیچی قوطی را برش دهید بعد از اینکه بصورت دایره بریدید به انها حالت دهید.
روش تهیه

. ژله درون هندوانه
اول هندوانه را از وسط به دو نیم میکنیم و داخل آنرا خالی میکنیم بعد از درست کردن ژله هندوانه را داخل ظرفی میگذاریم تا ژله درون یخچال نریزد.بعد از گرفتن ژله هر نیمه آنرا سر و تهش را مانند تصویر میزنیم و به موازات هم برش میدهیم و هر نیم دایره را به دو قسمت برش می دهیم تا برش های مثلثلی داشته باشیم
 آموزش

سر بطری آب رو جدا کنید و کیسه را از آن رد کنید و در بطری را ببندید به این شکل دیگر هوا وارد کیسه نخواهد شد.
ایده ها و خلاقیت ها در آشپزی -آکاطرز تهیه

اینا هم چند تا نمونه دیگر :

روش تهیه

 آموزش

ایده ها و خلاقیت ها در آشپزی -آکاطرز تهیه


روش تهیه

 آموزش

ایده ها و خلاقیت ها در آشپزی -آکاطرز تهیه


روش تهیه


.

منبع :

 آموزش

ایده ها و خلاقیت ها در آشپزی
4.7 (94%) 68 رای